На главнуюНовости → Страхова компанія «Добробут» розпочала ретельний аудит діяльності попереднього керівництва

Страхова компанія «Добробут» розпочала ретельний аудит діяльності попереднього керівництва

29/04 2013

 

У  керівному складі ПрАТ «НФСК «Добробут» відбулись зміни. Відповідно до рішення Наглядової ради від 28 березня 2013 року Рішенням ради було звільнено Євгена Козіндо з посади Голови правління  «НФСК «Добробут» та призначено на його місце Миколу Черкаського.

 

Новий Голова Правління Микола Черкаський визначив своїм першочерговим завданням стабілізацію роботи компанії і розпочав проведення ретельного аудиту стану ПрАТ «НФСК «Добробут», що склався за чотирьохмісячний період роботи попереднього керівництва.

 

За результатами попередньої інвентаризації було виявлена відсутність більше 30 тис. полісів з обов'язкового виду  страхування  цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, бланків суворої звітності, договорів страхування, внутрішньої документації та документів по заявленим подіям. Такий стан справ значно ускладнює проведення якісного аудиту та подальший процес врегулювання подій. У процесі моніторингу з боку МТСБУ було повідомлено ПрАТ  «НФСК «Добробут» про виявлення в обігу полісів, які були оформлені нелегітимно. Про такі поліси не було відзвітовано та їх не проведено по обліку. Відповідно, кошти не були перераховані  на розрахункові рахунки компанії, чим  було зумовлене значне погіршення фінансового стану ПрАТ «НФСК «Добробут» та її іміджу на ринку автоцивілки. Одночасно із цим активізувалась діяльність факторингових посередників з надання пропозицій клієнтам компанії щодо викупу зобов’язань страховика  по сплаті належних відшкодувань за укладеними договорами автоцивілки. Така активізація може бути безпосередньо пов’язана з цілеспрямованими діями попереднього Голови Правління ПрАТ «НФСК «Добробут». 

 

У зв’язку з цим першочерговим завданням  нового керівництва є виявлення та визначення обсягу недостачі полісів, які могли бути використані нелегітимно.  Голова Правління СК «Добробут» Микола Черкаський зазначив, що за результатами перевірки буде ініційовано кримінальну справу щодо перевищення службових повноважень попереднім керівником компанії Євгеном Козіндо. 

 

З метою підтримки стабільності  ринку та нормалізації діяльності ПрАТ «НФСК «Добробут», про деталі ситуації, яка склалась з компанією Микола Черкаський повідомив Нацкомфінпослуг та провів відповідну зустріч із керівництвом  МТСБУ. В результаті було погоджено подальшу стратегію співробітництва по відновленню роботи ПрАТ «НФСК «Добробут»  на страховому ринку, покроковий план дій та опрацьовані можливі заходи з мінімізації наслідків нелегітимного використання не облікованих полісів.

 

Голова Національної Комісії, Борис Візіров зазначив:

- «Ситуація, яка склалась в ПрАТ «НФСК «Добробут» ще раз підтверджує необхідність ефективного моніторингу процесів на страховому ринку та важливість обмеження діяльності факторингових компаній на ньому. Страхова компанія повинна самостійно виконувати зобов’язання перед своїми клієнтами, особливо, в умовах здійснення соціально значущих видів страхування. Це відповідальність перед громадянами, суспільством та законом. Комісія може підтримати позицію страхової компанії, якщо вона націлена на відродження, на виправлення критичної ситуації яку самостійно створила, та якщо її зусилля спрямовані на подальше виконання зобов’язань перед клієнтами».

 

Джерело: СК "Добробут"

 

 

--


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка