На главнуюНовости → Страхова компанія «Перша» відкрила нове представництво у Миколаєві

Страхова компанія «Перша» відкрила нове представництво у Миколаєві

05/04 2018
 Наприкінці січня 2018 року Страхова компанія «Перша» відкрила новий регіональний підрозділ – Миколаївське управління, що знаходиться  за адресою: м. Миколаїв, вул. Соборна, 12а.

Нове представництво надає повний комплекс страхових послуг приватним та корпоративним клієнтам, а також представникам малого та середнього бізнесу. Графік роботи управління — з 9:00 до 18:00 в будні дні.

«Ми продовжуємо розвивати свою мережу, відкриваємо як власні відділення, так і агентські  підрозділи. Збільшення ринкової частки і присутності Страхової компанії «Перша» на ринку є нашою стратегічною метою», — коментує Вікторія Шевчишина, директор з продажів СК «Перша».

Кількома місяцями раніше Страхова компанія «Перша» відкрила нові представництва у містах Херсоні, Кременчуці, Одесі та Рівному.

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «ПЕРША» працює на страховому ринку України з 2001 року. Основна спеціалізація компанії — автомобільне страхування із застосуванням інноваційних IT-технологій. СК «ПЕРША» — член Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національний страховик книжок міжнародних дорожніх перевезень (МДП).

http://uainsur.com/news/56131/

 


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка