На главнуюВыпуски журнала → СТРАХОВАЯ КОМПАНИЯ «РАРИТЕТ» Стала победителем в номинации: «Лидер в сфере медицинского страхования»

СТРАХОВАЯ КОМПАНИЯ «РАРИТЕТ» Стала победителем в номинации: «Лидер в сфере медицинского страхования»

 


Голова правління - БУТКІВСЬКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

 

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Раритет» здійснює страхову діяльність з 1999 року.

ПрАТ «СК «Раритет» входить до Ліги страхових організацій України та є її активним учасником.

Страхова компанія «Раритет» входить до рейтингу кращих 78 компаній фінансового сектора України за даними рейтингу страхових компаній Insurance top, є переможцем загальнонаціонального конкурсу в номінації знак якості «Вища проба», лауреатом почесної нагороди «Золотий Ягуар» в номінації за бездоганну репутацію в бізнесі та високий рівень послуг, нагороджена відзнакою «Медичний олімп» за надання якісних послуг в області добровільного медичного страхування.

Згідно з даними рейтингового агентства «ІВІ-Рейтинг» ПрАТ СК «Раритет» має кредитний рейтинг uaА, прогноз стабільний.

Розмір страхових платежів за 9 місяців 2017 року склав 43 305,0 тисяч гривень, розмір страхових виплат за 9 місяців 2017 року склав 38 600,6 тисяч гривень.

ПрАТ СК «Раритет» пропонує найкращі рішення щодо страхового захисту майнових інтересів Страхувальників та постійно розширює спектр страхових послуг.

ПрАТ СК «Раритет» здійснює страхову діяльність по таким видам страхування: медичне страхування, страхування від нещасних випадків, страхування майна, страхування транспортних засобів, страхування вантажів та багажу, страхування відповідальності перед третіми особами, страхування відповідальності суб`єктів перевезення небезпечних вантажів, страхування фінансових ризиків та ін.

Команда професіоналів страховиків, фінансистів, юристів, аудиторів визначає можливість надання комплексних рішень для забезпечення страхових гарантій: від укладання договорів страхування та їх супроводу до виконання зобов`язань за ними.

Головне для нашої Компанії – це довіра наших партнерів, швидкість та гнучкість в прийнятті рішення.

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка