На главнуюВыпуски журнала → СТРАХОВАЯ КОМПАНИЯ «УКРАИНСКИЙ СТРАХОВОЙ КАПИТАЛ» Стала победителем в номинации: «Самая прозрачная страховая компания»

СТРАХОВАЯ КОМПАНИЯ «УКРАИНСКИЙ СТРАХОВОЙ КАПИТАЛ» Стала победителем в номинации: «Самая прозрачная страховая компания»

 


НОСОВА ЮЛІЯ ВЯЧЕСЛАВІВНА - Голова правління
ПРАТ «УСК» - ПРОЗОРА КОМПАНІЯ

ПРАТ «Український страховий капітал» - сучасна страхова компанія, яка має 29 ліцензій з добровільного та обов'язкового страхування та надає повний спектр страхових послуг, який ґрунтується на індивідуальному підході та комплексних рішеннях для корпоративних клієнтів і бізнесу, а також на масових продуктах в ритейлі. Це свідчить про те, що ПРАТ «УСК» є універсальною business to business страховою компанією.

Незважаючи на те, що ринок страхових послуг в Україні є досить розвиненим, проте він все ж таки знаходиться на етапі формування та становлення. Це пов’язано зі змінами у вітчизняній та світовій економіці, розвитком техніки та технологій, всезагальному доступі до інформаційних ресурсів, зростаючим попитом на інформацію. Суспільство прагне мати інформацію аби володіти ситуацією. Так, світова рецесія вдарила вже не один раз і це означає, що люди, які раніше безумовно вірили системі та порядку, раптово отримали ляпас в обличчя перевіркою реальності: що не всі підприємства були чесними та прозорими у своїй діяльності.

Що ж таке прозорість ведення бізнесу? Це його зрозумілість і передбачуваність в оперативному режимі для всіх зацікавлених сторін. Клієнти та партнери хочуть розуміти, якою буде якість послуг та зацікавлені тим, в який спосіб ця якість досягається і гарантується. Їх цікавлять питання ціноутворення, форми оплати, можливості задоволення претензій, терміни виконання договірних умов. Якщо вони можуть отримати відповіді на всі питання в термін і з належною докладністю, то бізнес можна вважати прозорим.

Так, ПРАТ «Український страховий капітал» в сучасних умовах функціонування ринку небанківських фінансових послуг надає своїм клієнтам оперативний та якісний сервіс, інформаційну та юридичну підтримку при настанні страхової події. Гарантії отримання страхового відшкодування Компанія забезпечує шляхом підтримання збалансованого страхового портфелю та за рахунок облігаторного перестрахування найбільш поширених ризиків в компанії Hannover Rück SE (Німеччина), яка входить до трійки провідних перестрахувальних компаній у світі та відзначена рейтингами фінансової стійкості міжнародних рейтингових агентств Standard & Poor's («АА-») та A.M. Best («А +»).

Про надійність діяльності ПРАТ «УСК» свідчать відсутність скарг від партнерів та клієнтів. Довіра іноземних страхових брокерів, серед яких «Оукшотт Іншуренс Консалтантс Лімітед», UIB, MAI, Marine Insurance Services, підтверджує прозорість діяльності ПРАТ «УСК», що дозволяє активно співпрацювати у великих проектах з високим ступенем відповідальності: за посередництвом брокерів Lloyds у 2015 році був укладений облігаторний договір з Hannover Rück SE (пролонгований у 2016) та виграно тендер на страхування відповідальності міжнародного аеропорту «Бориспіль».

ПРАТ «Український страховий капітал», невідступно дотримуючись філософії компанії та незважаючи на нестабільність української економіки, вже більше 22-х років здійснює професійну діяльність як на вітчизняному ринку страхових послуг, так і за його межами.

Командою професіоналів ПРАТ «УСК» постійно вживаються заходи для забезпечення високої якості обслуговування клієнтів,  підвищення стандартів прозорості ведення бізнесу, активності в соціальних мережах, своєчасності та точності інформування всіх зацікавлених учасників бізнес-процесу з приводу діяльності компанії.

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка