На главную
→
Выпуски журнала → Тетяна Гірченко – «білий лебідь» Університету банківської справи НБУ
Тетяна Гірченко – «білий лебідь» Університету банківської справи НБУ

Але ще у 1999 році успішного науковця помітили у Львівському банківському інституті НБУ та запросили на посаду декана економічного факультету. Саме тут Тетяна Гірченко, окрім фундаментальних знань, змогла продемонструвати власний ентузіазм та повне взаєморозуміння зі студентською молоддю. Робота стала для молодого декана улюбленим хоббі, для якого вона не шкодувала і позаробочого часу. Лідерські та людські якості дозволили у 2004 році очолити Київську філію ЛБІ НБУ та стати завідувачем кафедри професійної підготовки. Тетяна Дмитрiвна згадує: «Для мене це було величезним кредитом довіри, який я понад усе хотіла виправдати!». Відтак новопризначений директор на новій посаді у столиці з головою поринула в роботу, сконцентрувавши всі сили та творчість. На той час у філії навчалися лише заочники, для яких освіта зазвичай є другорядною у житті. Проте Тетяні Гірченко вдалось зробити переворот, бо навіть цю когорту студентів зуміла запалити, що допомогло колишнім випускникам Київської філії сьогодні стати успішними банкірами, фінансистами, бухгалтерами та посісти високі посади. Ці люди є партнерами Університету і сьогодні.
У 2006 році Харківський, Черкаський та Львівський інститути Національного банку об’єднались в єдиний Університет банківської справи НБУ, а очолювана Тетяною Гірченко філія була реорганізована у Центр магістерської підготовки, а згодом – в Інститут магістерської та післядипломної освіти. Завданням Інституту стало відбирати найкращих випускників з регіонів і готувати фахівців для вищої ланки фінансової системи України.
«Я щаслива, що в інституті знову навчаються студенти денної форми навчання. Молоді люди у нас дуже творчі, інтелектуальні, цілеспрямовані, інтелігентні. Я від них теж багато чому вчуся», – розповідає Тетяна Гірченко. Зі студентами директор завжди спілкується на рівних, відносини вирізняються повагою та довірою. На думку Тетяни Гірченко, завдання керівника – надихати студентів та ставити перед ними високі цілі.
Сьогодні Інститут магістерської та післядипломної освіти УБС НБУ динамічно розвивається: запроваджує унікальні магістерські програми, розробляє цікаві авторські курси, зокрема спецкурси іноземною мовою, надає можливість магістрам стажуватись не лише в Україні, а й за кордоном, запрошує до співпраці іменитих лекторів та високопосадових практиків, надає можливість студентам зростати не лише розумово, а й фізично та емоційно. Чітко відлагоджена робота між Інститутом та працедавцями забезпечує більш ніж 90% працевлаштування магістрів. Зрештою, досягнення Університету підтверджують численні високі нагороди.
Тетяна Гірченко зізнається, що за цими здобутками стоїть важка праця та висока мета, що надихає. У роботі директор переконана, що потрібно власним прикладом демонструвати те, чого вимагаєш від підлеглих – професіоналізму та працездатності. Свій колектив Тетяна Гірченко сприймає як сім’ю, яку єднає благородне бажання готувати професіоналів найвищої якості.
Рубрики выпусков
- Підсумки проведення Церемонії нагородження лауреатів
- Експертна думка
- XV - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ - 2020»
- XII - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «БАНК РОКУ - 2020»
- Видео Online
- Online журнал «БАНКИРЪ»
- Бизнес-уроки
- Конференции
- Персоны
- Пресс-релизы
- Новости МФ Клуба «Банкиръ»
- Искусство
- Имидж
- Стиль жизни
- Конкурсы
- Обучение
- Право
- Страхование
- Инвестиции
- Содружество
- Регионы
- Аналитика
- Точка зрения
- Технологии
- Безопасность
- Оборудование
- Платежные системы
- Финансовый рынок
- Информстраница
- Выставки и форумы
- Зарубежный опыт
- Банковский сектор
- Эксклюзив
- VIP-интервью
-