На главнуюВыпуски журнала → todobank отримав звання найкращого мобільного інтернет-банкінгу

todobank отримав звання найкращого мобільного інтернет-банкінгу




За результатами XIII Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2021» АТ «МЕГАБАНК» здобув перемогу відразу у двох номінаціях.
Церемонія нагородження відбулася 10 листопада під час Міжнародної конференції «EVOLUTION OF DIGITAL BANKING – Ключ доступу до фінансових послуг», організованого Міжнародним фінансовим Клубом «Банкирь».
Визначення кращих банківських установ України проходило на основі опитувань експертів Національного Банку України, національних і міжнародних аудиторських компаній, рейтингових агентств, а також аналізу прозорості діяльності банків, інформаційної відкритості.
За результатами конкурсу, мобільний додаток todobank отримав звання «Найкращий додаток для мобільного та інтернет-банкінгу – 2021». Також todobank визнали банком року з найвигіднішим Cashback для населення.

todobank отримав звання найкращого мобільного інтернет-банкінгу

– Обираючи діджиталізацію, ми щороку стаємо ближчими до своїх клієнтів. Сьогодні наші клієнти можуть користуватися низкою послуг прямо вдома, не відвідуючи відділень банку. Окрім цього, нам важливо залишатися чесними та прозорими у своїй роботі. Тому кешбек у нас дійсно чесний і ця нагорода це підтверджує, – зазначила заступник Голови Правління АТ «МЕГАБАНК» Наталія Погорєлова.

todobank отримав звання найкращого мобільного інтернет-банкінгу

Нагадаємо, оплачуючи будь-які послуги чи товари через мобільний додаток todobank, клієнту повертається 1% кешбеку. Це стосується абсолютно усіх категорій товарів, зокрема й комунальних послуг.
Також кешбек від todobank не має мінімальних та максимальних лімітів. Тобто, аби перевести повернуті кошти на основний рахунок та використати їх, клієнту не потрібно накопичувати конкретну суму.
Додаток todobank доступний за наступними посиланнями:
 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка