УБС НБУ - кращий економічний Університет України
Університет банківської справи НБУ вже вдруге зумів стати кращим ВНЗ України, перемігши у ІІ Всеукраїнському конкурсі «Кращий навчальний заклад із підготовки та перепідготовки фахівців банківсько-фінансової сфери – 2012, за версією журналу «Банкиръ». Однак промовистіше будьяких нагород про Університет свідчать його здобутки та ті, з ким постійно співпрацює виш.
ІННОВАЦІЙНІСТЬ
|
Науковці Університету банківської справи НБУ розробили пілотний навчальний курс «Фінансова грамотність» та стали авторами першого в Україні однойменного навчального посібника для вчителів та учнів. Після вдалого експериментального навчання школярів старших класів Міністерство освіти та науки, молоді та спорту України схвалило вивчення фінансової грамотності у загальноосвітніх навчальних закладах.
Роберт Бонд, керівник проекту USAID «Розвиток фінансового сектору (FINREP)»:
«Коли ми шукали партнера, який допоміг би нам розробити курс «Фінансова грамотність» для вікової групи 15–16 років, наш вибір щодо Університету банківської справи НБУ був цілком логічним. Університет мав потрібний нам профіль та колектив високомайстерних викладачів, готових присвятити себе дослідженням та викладацькій справі у сфері фінансів. Університет банківської справи став неперевершеним партнером у розробці програми курсу, підручника та робочого зошита для учнів, а також дуже допоміг в отриманні необхідних дозволів від Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України, які дали можливість нам впровадити пілотний проект з викладання курсу у 13 загальноосвітніх школах у п’яти різних регіонах України у минулому навчальному році. У цьому навчальному році курс викладатиметься вже майже трьом тисячам учнів із 68 загальноосвітніх навчальних закладів у 14 областях України. І все це було б просто неможливо без допомоги Університету банківської справи».
ЗАТРЕБУВАНІСТЬ
Понад 90% випускників УБС НБУ працевлаштовуються. Серед них більшість роблять стрімку кар’єру та обіймають високі посади.
Володимир Лавренчук, голова правління Райффайзен Банку Аваль:
«Багатьох успішних топменеджерів банківського сектору відрізняють глибокі знання банківських технологій, потужні лідерські якості, відкритість до усього нового, здатність добре комунікувати як на вітчизняному, так і на міжнародному рівнях. Саме ці навички студенти отримують в Університеті банківської справи Національного Банку України. Щиро вітаю авторитетний навчальний заклад із визнанням «Найкращий вуз для банкірів» за версією журналу «Банкиръ».
Анатолій Волок, президент Харківського банківського союзу:
«Сьогодні можна гордо говорити про те, що УБС НБУ дає якісну та престижну вищу освіту, а його випускники є конкурентоспроможними спеціалістами на ринку праці і мають можливість вибору серед пропозицій з працевлаштування. Це, безумовно, завдяки високому професіоналізму колективу, що своєю самовідданою працею поліпшує престиж інституту і української вищої освіти загалом у європейському та світовому науковому просторах.
Для ХБС Університет банківської справи є стратегічним партнером, який спроможний ефективно представляти українську бізнесосвіту, і ми розраховуємо на подальшу плідну співпрацю в галузі підготовки висококваліфікованих менеджерів для українських банків. Співпраця УБС НБУ та ХБС також має велике значення для проведення семінарів, бізнесфорумів за участю міжнародних фінансових інститутів».
ЯКІСТЬ
Університет банківської справи НБУ визнаний лідером серед українських ВНЗ в спрямуванні: «Економіка, фінанси, управління, підприємництво» за версією Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту України.
УБС НБУ перший в Україні навчальний заклад економічного профілю сертифікований за міжнародними стандартами системи управління якістю ISO 90012000.
Сучасна матеріальна база – одна з кращих в державі.
Ірина Качанова, випускниця Львівського інституту банківської справи УБС НБУ, фах «Eкономіка і підприємництво». Здобула другу вищу освіту, а нині працює в Австрії, у Volksbank:
«Знання, які ми здобуваємо, є часткою життя, вони розширюють наш світогляд, доповнюють нашу особистість і в передачі цих знань вeлику роль відіграють викладачі. Мені пощастило вчитись у Львівському інституті банківської справи УБС НБУ, де викладають з душею та великим бажанням. Знання, які я отримала в Україні, дали мені хорошу основу на майбутнє. Освіту ЛІБС дає дуже хорошу, подібну до закордонної».
ІНТЕГРАЦІЯ
За підсумками 2011 року рейтингу ТОП200 кращих ВНЗ України Університет зайняв 31у позицію у номінації «Міжнародне визнання».
На ХХ Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – 2011» УБС НБУ отримав золоту медаль Міністерства освіти і науки, молоді та спорту у номінації «Міжнародне визнання».
Еріх Келлер, проф. др., ректор Університету прикладних наук при Deutshe Bundesbank, Хахенбург:
«Співпраця між університетами, які підпорядковані центральному банку в Україні та Німеччині, щороку поглиблюється. Постійний обмін студентами сприяє обміну новинами між Києвом та Хахенбургом. Дружба та порозуміння зросли, і ми багато дізнались про наші країни, економіки і функціонування монетарної політики, а також про банківський нагляд. Обговорюємо питання фінансових ринків і обмінюємось думками щодо поліпшення фінансової стабільності».
МУДРІСТЬ
Одразу дві нагороди 19го Форуму видавців отримало видавництво Університету банківської справи НБУ. Навчальний посібник «Основи національної культури» заслуженої художниці України Олександри Теліженко відзначило мале журі конкурсу, а також персонально президент Форуму Олександра Коваль. Мета книги – змінити комплекс меншовартості українців на гордість за свою країну, виховання національної гідності, донесення знань про унікальність рідної культури.
Видання Університету добре відомі в Україні та за кордоном, мають численні нагороди та відзнаки. Лише за останній рік 25 книг Університету одержало гриф МОНМС України. Ще вісім очікують такого ж статусу.
Корпоративне видання УБС НБУ «Золотий резерв» стало бронзовим переможцем конкурсу «Краще корпоративне медіа України – 2011» за професійне висвітлення головних подій і трендів у банківській сфері, аналіз актуальних тем освіти та науки.
Олександра Коваль, президент «Форуму видавців»:
«Навчальний посібник «Основи національної культури» є доволі контраверсійним та цікавим виданням. Коли я побачила, що видавець – банківський Університет, то була приємно вражена. Книги цього ВНЗ завжди були вартими уваги та виконані на високому професійному рівні. Зазвичай, це спеціалізовані фахові видання, що відзначені багатьма нагородами. Цьогорічна книга вразила багатогранним підходом навчального закладу до виховання молоді. Адже справжній професіонал – не лише фахівець своєї справи, але й людина з широким світоглядом. Я не могла оминути увагою цей посібник. Видання УБС НБУ – це завжди щось особливе та цікаве, фахове і новаторське».
УНІКАЛЬНІСТЬ
УБС єднає інститути в різних куточках України – Львів, Харків, Черкаси та Київ.
Людмила Патрікац, головний редактор журналу «Вісник НБУ»:
«Університет банківської справи НБУ – флагман економічної освіти. Мене не припиняють дивувати всі ті починання, ідеї, справи, які тут генерують та успішно втілюють у життя педагоги та студенти. Університет першим із навчальних закладів порушив проблему відновлення у бізнесі давніх українських традицій: благодійності, моральності, духовності. З університетського дослідження про Свято Ощадності народилось в Україні наше професійне свято – День банківських працівників, до речі, вперше опубліковано у нашому журналі. А де ще, у яких вузах є свої духівникикапелани? Саме тут уперше запроваджено обов’яз
ковий навчальний курс з корпоративної соціальної відповідальності. А студентський благодійний «Аукціон надій» щороку здійснює важливі добрі справи та збирає чималі кошти.
До речі, науковці УБС є одними з найактивніших дописувачів «Вісника НБУ» і одними з найцікавіших».
- Підсумки проведення Церемонії нагородження лауреатів
- Експертна думка
- XV - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ - 2020»
- XII - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «БАНК РОКУ - 2020»
- Видео Online
- Online журнал «БАНКИРЪ»
- Бизнес-уроки
- Конференции
- Персоны
- Пресс-релизы
- Новости МФ Клуба «Банкиръ»
- Искусство
- Имидж
- Стиль жизни
- Конкурсы
- Обучение
- Право
- Страхование
- Инвестиции
- Содружество
- Регионы
- Аналитика
- Точка зрения
- Технологии
- Безопасность
- Оборудование
- Платежные системы
- Финансовый рынок
- Информстраница
- Выставки и форумы
- Зарубежный опыт
- Банковский сектор
- Эксклюзив
- VIP-интервью