На главнуюВыпуски журнала → «УКРБУДІНВЕСТБАНК» ОТРИМАВ НАГОРОДУ У ЩОРІЧНОМУ КОНКУРСІ «БАНК РОКУ - 2017» В НОМІНАЦІЇ «НАЙБІЛЬШ ДИНАМІЧНО ЗРОСТАЮЧИЙ БАНК»

«УКРБУДІНВЕСТБАНК» ОТРИМАВ НАГОРОДУ У ЩОРІЧНОМУ КОНКУРСІ «БАНК РОКУ - 2017» В НОМІНАЦІЇ «НАЙБІЛЬШ ДИНАМІЧНО ЗРОСТАЮЧИЙ БАНК»

 

Світлана Анатоліївна Дем`яненко
Акціонер та Голова Наглядової Ради АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК»

Наша мета – створити надійну систему комплексного обслуговування на основі партнерських відносин та моделі примноження капіталу.


Повне найменування – ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК»

Рік заснування – 2004

У червні 2016 році відбулася зміна акціонерів АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК», що вплинуло на створення нової стратегії розвитку Банку.

Завдяки грамотним управлінськими рішеннями, сформована нова команда банкірів, які націлені на реалізацію нової стратегії – створення універсального Банку с висококласним рівнем надання послуг для клієнтів та підтримання високого рівня ліквідності.

У серпні 2017 року Банк успішно збільшив свій статутний капітал, який наразі складає 200 011 266,00 грн., що відповідає вимогам Постанови Правління Національного банку України  від 06 серпня 2014 року № 464 «Про приведення статутного капіталу банків у відповідність до мінімально встановленого розміру».

АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» входить в національну банківську групу. Учасниками групи є також ТОВ "Фінансова компанія "Фінансовий світ", ТОВ "Фінансова компанія "Конверсія» та ТОВ "Перша інкасаторська компанія".

Важливе стратегічне завдання Банку - поліпшення прибутковості, розвиток бізнес напрямків, які дадуть додатковий комісійний та процентний дохід і посилять позиції АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» в банківському секторі.

У ЩОРІЧНОМУ КОНКУРСІ «БАНК РОКУ - 2017» ФІНАНСОВА УСТАНОВА СТАЛА ФАВОРИТОМ  У НОМІНАЦІЇ
«НАЙБІЛЬШ ДИНАМІЧНО ЗРОСТАЮЧИЙ БАНК»

  Світлана Анатоліївна Дем`яненко Акціонер та Голова Наглядової Ради АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» розповіла про основні напрямки роботи, а також про результати діяльності Банку за минулий рік.


       Один з напрямків стратегії розвитку Банку, яку ми  чітко  визначили – бути клієнт-орієнтованим банком, створити надійну систему обслуговування високого рівня.

Розширення присутності в регіонах, є важливим етапом розвитку нашої діяльності, адже неможливо задовольнити всі потреби клієнтів, не надавши надійний фінансовий сервіс. Так, демонструючи стабільний розвиток та позитивні результати роботи, за поточний рік ми гідно виконали цю задачу - регіональна мережа банку нараховує 30 відділень, 28 з яких було відкрито протягом року. У Києві АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» представлений в двох відділеннях та Київській регіональні дирекції. Надалі ми плануємо продовжити реалізацію стратегії розвитку у такому ж активному темпі.

З початку 2017 року, обсяг активів Банку зріс на 20%, майже у три рази збільшилась кількість випущених банком платіжних карт, клієнтська база виросла на 77%. Досягнуті  фінансові показники підтверджуються провідними рейтинговими агентствами країни, а  позитивна  динаміка зростання прибутковості, свідчить про надміцні надійні позиції.

Треба підкреслити, що ми поставили високу планку і у таких напрямках, як створення сервісу рівня Private Banking, із запровадженням IT технологій та технологічних фінансових сервісів. Ніша клієнтів категорії ВІП для нас знайома і зрозуміла, тому ми постійно вдосконалюємо бізнес – процеси для надання більш якісного обслуговування на основі тісної взаємодії Банку з клієнтами. Ми вважаємо, що така взаємодія є необхідним фактором для успішного розвитку будь - якої фінансової установи.

Для роботи з ВІП клієнтами, необхідна присутність певного набору продуктів та послуг, які зможуть підкреслити їх статус. З початку 2018 року, ми плануємо презентувати нашим клієнтам пакетні пропозиції з унікальними фінансовими сервісами, власну платіжну систему, яка дозволить здійснювати широкий перелік банківських послуг, не виходячи з дому чи з офісу, без додаткових витрат часу та коштів.

Важливим фактором залишається й індивідуальний підхід. Саме від довіри до Банку та команди професіоналів, їх компетентності та уважності, залежить розвиток довгострокових відносин клієнта з Банком.

Прозорість, швидкість прийняття рішень, зручність та індивідуальній підхід до кожного клієнту – основні принципи роботи команди АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК»

Редакція журналу «Банкиръ».

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка