На главнуюВыпуски журнала → V Аукціон надій: Почуй своїм серцем!

V Аукціон надій: Почуй своїм серцем!

«Шум вітру, звук людських кроків, гул автомобілів, спів пташок – щосекунди нас оточують міріади звуків, до яких ми звикли настільки, що перестаємо їх помічати. Але без них ми не можемо уповні сприймати навколишній світ», – розповідає заступник ректора Харківського інституту банківської справи НБУ Ірина Пасічник, на плечі якої вперше випала координація найбільшого благодійного заходу Університету. Перейнявши благочинну естафету, інститут, як мету акції, одразу запропонував співпрацю зі школоюінтернатом, адже з нею співпрацюють вже майже 10 років. «Проблеми адаптації дітей з вадами слуху завжди залишаються актуальними, адже кожна дитина заслуговує на повноцінне щасливе життя. Ми хочемо, щоб вихованці інтернату змогли почути інших людей, а люди – почути своє серце! – наголосила Ірина Пасічник. – Спробуйте провести день у звукоізоляційних навушниках – і відчуєте, як відсутність цих звуків позбавить вас упевненості в собі і як важко позбавленим чогось знаходитися серед тих, у кого є це щось».


За даними статистики, в Україні більше півмільйона дітей з вадами слуху. Головний дитячий отоларинголог Міністерства охорони здоров'я України Анатолій Косаківський повідомив, що на допомогу їм потрібно приблизно 32 млн грн. Діти з вадами слуху навчаються у спеціалізованих закладах. Але хоча в таких закладах працюють переважно віддані своїй справі фахівці, проте в них не завжди є можливість допомогти вихованцям у повній мірі. Багато залежить від технічного забезпечення. Сучасні технології дозволяють діагностувати слухову функцію, виявити резерв її розвитку, визначити стан усного мовлення, допомогти у формуванні вимови дітей, які не чують. Завдяки новітній апаратурі у дітей з вадами слуху з’являється можли­вість більш впевнено почуватися у світі.

 

У планах «Аукціону надій» проголосити 2011 рік в УБС НБУ роком доброчинності та залучити до співпраці представників громадських організацій, які займаються проблемами людей з вадами слуху. Спеціальні організаційні комітети з числа студентів та працівників Університету працюватимуть волонтерами, займатимуться громадською роботою – культурними заходами, виставками, соціальними подіями. Все для того, аби залучити якомога більшу кількість людей до збору коштів. Сам же V Аукціон надій проходитиме 27 січня 2011 року у приміщенні ХІБС.

 

Приємно, що якраз наступного року Харківський обласний спеціальний загальноосвітній навчально­виховний заклад святкуватиме своє 115річчя. Заснували заклад з ініціативи священника Василя Вєтухова при Пантелеймонівській церкві як благодійне училище для глухонімих дітей. З того часу він пройшов довгий шлях вдосконалення і розвитку, беручи участь у багатьох експериментальних програмах і використовуючи нові технології навчання дітей з вадами слуху.

 

На даний момент у НВК працює 63 педагога, більшість з яких – висококваліфіковані фахівці своєї справи. Заслужений працівник освіти України – директор Надія Середенко – друга мати для всіх вихованців, гідний приклад, опора і підтримка для педагогів. Завдяки цим людям вихованці закладу вже проявили себе як виключно обдаровані, творчі, сповнені любові до життя особистості.

 

Вихованці НВК беруть участь в обласних олімпіадах з базових навчальних дисциплін серед учнів інтернатних закладів Харкова та області, де посідають призові місця. Найкращі спортсмени НВК неодноразово брали участь у всеукраїнських змаганнях з різних видів спорту. Випускники та учні одержали золоті нагороди на Параолімпійських іграх у м. Сіднеї (Авст­ралія), брали участь у чемпіонаті Європи у Швейцарії та 1-му Чемпіонаті світу зі спортивного орієнтування в Угорщині.

 

Якщо ви маєте можливість допомогти у шляхетній справі служіння дітям, не залишайтеся осторонь! У ваших руках – їхнє щасливе майбутнє, їхні таланти і здібності, їхні прагнення і мрії. Організатори «Аукціону надій» вірять у ваші добрі серця – серця, які почують тих, хто не може чути!

 

Рахунок Студентського профспілкового комітету Львівського інституту НБУ для благодійних внесків:
МФО 385048, ЄДРПОУ 20805384
Філія Львівське міське відділення Ощадбанку України № 6319
м. Львів, вул. Валова, 9
рахунок № 2600 1 301903
З позначкою: «Милосердя»

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка