На главнуюВыпуски журнала → Відродження духовності й меценатства

Відродження духовності й меценатства

 

Підґрунтям для створення курсу у ВНЗ стало відроджене у 2003 р. з ініціативи Тамари Смовженко Свято Ощадності як Дня банківського працівника. Ось уже кілька років поспіль спільними силами команди Університету банківської справи НБУ та банкірів проводиться просвітницька діяльність ідей Ощадності, популяризується патріотизм та меценатство, майбутні та діючі банкіри опікуються занедбаними пам’ятними місцями тощо.

Один із таких заходів — «Аукціон надій», який проводиться за безпосередньої підтримки першої леді України Катерини Ющенко — встиг набути особливої популярності. Його учасники — політична та бізнесова еліта країни, зірки культури, спорту, шоу-бізнесу, які власним прикладом демонструють суспільству, що творити добро та допомагати людям — це моральний обов’язок кожного, хто має таку можливість.

Організовують аукціон студенти Львівського інституту банківської справи УБС НБУ. Головна мета — збір коштів для дітей, які найбільше потребують допомоги. Минулого року майбутнім банкірам вдалось зібрати майже 50 тисяч гривень, за які придбано комп’ютерний клас для вихованців Городоцької школи соціальної реабілітації. Цим закладом студенти ЛІБС УБС НБУ опікуються впродовж 8 років.

Минулого року на аукціон були виставлені лоти від 10 осіб, які користуються симпатією українців. Йдеться про Катерину Чумаченко-Ющенко, Ольгу Герасим’юк, Богдана Ступку, Романа Віктюка, Володимира Зеленського, Віктора Пинзеника, Арсенія Яценюка, Василя Вірастюка, Олега Скрипку та Оксану Караванську.

Цього року «Аукціон надій» традиційно пройде напередодні новорічних та різдвяних свят 25 грудня. У ньому вже зголосились взяти участь Євгенія Гапчинська, Юрій Андрухович, Ніна Матвієнко, Владислав Ващук, Володимир Гришко та інші відомі особистості. Кошти, зібрані під час благодійного заходу, буде витрачено на закупівлю інкубатора для виходжування недоношених немовлят. Це врятує життя багатьом новонародженим діткам Львівщини.

 

Наталія Кузьма

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка