На главнуюВыпуски журнала → В щорічному конкурсі «БАНК РОКУ - 2018» - АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЮНЕКС БАНК» Перемога в номінації: «ЛІДЕР З ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ – ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ 2018»

В щорічному конкурсі «БАНК РОКУ - 2018» - АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЮНЕКС БАНК» Перемога в номінації: «ЛІДЕР З ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ – ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ 2018»

 

В щорічному конкурсі «БАНК РОКУ - 2018»  -

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЮНЕКС БАНК»

Перемога в номінації:

«ЛІДЕР З ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ

КЛІЄНТІВ – ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ 2018»

АТ «ЮНЕКС БАНК» – універсальний банк, який працює на ринку України з 1993 року. Банк співпрацює з великими корпораціями у центральних та промислових регіонах країни, а також активно розвиває роздрібний бізнес: кредитування фізичних осіб, карткові продукти та онлайн–сервіси. Банк пропонує широкий спектр сучасних банківських продуктів та послуг для юридичних і фізичних осіб, відкриває нові точки продажів – зараз мережа банку налічує 23 відділення та понад 30 точок продажів, таким чином банк представлений у 34 містах України. 

«Найвищий показник успішності банківської установи - це довіра клієнтів та висока оцінка якості роботи команди. Два роки поспіль ми отримуємо нагороду у номінації, яка підтверджує, що ми знаходимося на правильному шляху розвитку. Попереду у нас багато планів та проектів, і ми можемо з впевненістю сказати, що кожен наш банківський продукт чи послуга створюється для того, щоб надати клієнтам ще більше можливостей, вигод та зручного сервісу» - прокоментувала Голова Правління АТ «ЮНЕКС БАНК» Ганна Довгальська.

 Рейтингова агенція «IBI Рейтинг» регулярно підтверджує рейтинг надійності банківських вкладів 4 (висока надійність) та рівень кредитного рейтингу uaBBB (у розвитку). У 2017 та 2018 роках «ЮНЕКС БАНК» увійшов до рейтингу «ТОП–50 провідних банків України», (46 і 33 місце відповідно), піднявшись у 2018 році на 13 позицій.

Редакція журналу «БАНКИРЪ»

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (044) 393-04-03 (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайт :
www.DC.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Юридическая поддержка