На главнуюНовости → VAB Лізинг прийме участь у проведенні IV Міжнародної конференції з лізингу: «Лізинг на автомобільному ринку України»

VAB Лізинг прийме участь у проведенні IV Міжнародної конференції з лізингу: «Лізинг на автомобільному ринку України»

06/09 2013

VAB Лізинг прийме участь у  проведенні IV Міжнародної конференції з лізингу: «Лізинг на автомобільному ринку України», яка відбудеться 3 жовтня 2013 в Києві на території готельно-ресторанного комплексу «Козацький Стан» та організаторами якої виступає Асоціація лізингодавців України.Основна мета заходу - вирішення актуальних питань та пошук нових шляхів розвитку ринку лізингу.

 

Доповідачі форуму -  відомі експерти, серед яких: Річард Кнубен, Старший радник з питань Automotive, Leaseurope; Серж Банзе, Генеральний директор Peugeot Citroen Ukraine; Андрій Рязанцев, Голова Правління, Idea Bank Ukraine; Сергій Діанін, Директор, LeasePlan Russia; а також Генеральні директори провідних українських компаній. Їх доповіді матимуть виключно практичну орієнтацію та будуть зосереджені на важливих для галузі тенденціях автомобільного ринку України, Росії і Європи.

 

Зареєструватися можна за цим посиланням conference.uul.com.ua.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся за адресою pr@uul.com.ua, на сайт http://www.uul.com.ua/ або за телефонами  (044) 529 46 90 та (093) 381 51 01.

 

Джерело: VAB Лізинг

 

---

График мероприятий
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (044) 393-04-03 (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайт :
www.DC.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Юридическая поддержка