На главнуюНовости → Верховна Рада знімає адміністративні бар’єри для експорту послуг

Верховна Рада знімає адміністративні бар’єри для експорту послуг

У першому читанні 246 депутатів підтримали законопроект «Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів (щодо усунення адміністративних бар’єрів для експорту послуг)» № 4496. 

За словами  заступника Голови Національного банку Владислава Рашкована, цей нормативно-правовий документ є стратегічно важливим для подальшого розвитку експорту послуг українських компаній та спрощення підприємницької діяльності для малого та середнього бізнесу. Завдяки нормам цього законопроекту українські фрілансери зможуть працювати в легальному полі, нарешті подолавши складнощі надмірної бюрократизації. Своєю черго, це також дозволить збільшити приплив валютної виручки до країни.

Законопроект № 4496 допоможе максимально зменшити адміністративні бар’єри під час процедур укладення зовнішньоекономічних договорів, зарахування валютної виручки, а також бухгалтерського обліку та фінансової звітності:
  • укладання зовнішньоекономічних договорів стане можливе не лише в письмовій, а і в електронній формі
  • банкам не вимагатимуть переклад документів на українську мову, якщо вони оформлені англійською
  • рахунок (інвойс) відтепер стане первинним документом та може бути підписаний за допомогою особистого підпису, аналогу власноручного підпису, електронного підпису або електронного цифрового підпису, електронного підпису одноразовим ідентифікатором.

Джерело:  http://www.bank.gov.ua
 

------

График мероприятий
 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (044) 393-04-03 (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайт :
www.DC.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Юридическая поддержка