На главнуюВыпуски журнала → Висока планка Академії

Висока планка Академії

Ректор Академії – заслужений економіст України, лауреат Державної премії України в галузі архітектури і будівництва, член Російської академії природничих наук із секції «Економіка і соціологія», Почесний громадянин м. Суми, доктор економічних наук, професор Єпіфанов Анатолій Олександрович.

 

Академія невипадково взяла участь у І Всеукраїнському конкурсі «Кращий вищий навчальний заклад з підготовки спеціалістів банків­сько-фінансової сфери – 2011», адже тут завжди керуються принципом «Навчання протягом усього життя», передбаченим Болонським процесом. Провідний виш здобув заслужений авторитет не лише як кузня підготовки висококваліфікованих кадрів, а й як заклад, де здійснюється підвищення кваліфікації працівників банківської системи. В УАБС НБУ створено Регіональний центр підвищення кваліфікації та практичної підготовки студентів. На основі укладених угод про професійну підготовку працівників дер­жавних і фінансово-кредитних установ, підприємств і організацій Регіональний центр визначає потреби регіонів у підвищенні кваліфікації, сприяє впровадженню в регіоні новітніх банківських технологій, організовує виконання рішень Національного банку України з питань підвищення кваліфікації банківських працівників. Протягом року на базі центру проходять навчання за програмами підвищення кваліфікації з різних напрямків близько 300 державних службовців територіальних управлінь Національного банку України, в тому числі і юридичних служб. Окрім цього, Регіональний центр організовує підвищення кваліфікації фахівців комерційних банків за напрямком «Банківська справа», фахівців фондового ринку, оцінювачів.

 

В УАБС НБУ створено всі умови для того, щоб студенти навчалися за новітніми освітніми технологіями та отримували міцні знання. Молодь відвідує нову наукову бібліотеку, рівну якій за сучасним оснащенням важко знайти на теренах України. Цього року на базі бібліотеки за участі високопоставлених зарубіжних осіб було відкрито Інформаційний центр Європейського Союзу та Польсько-Український центр. Тепер студенти Академії мають доступ до освітніх, а викладачі – до наукових проектів, що здійснюються на базі центру ЄС. Науковці, молодь, а також жителі регіону мають можливість працювати з найповнішою законодавчою базою як Європейського Союзу, так і кожної країни, що є членом ЄС. Так, учені мають доступ до законодавчої бази даних EUR-Lex, офіційного вісника тендерних закупівель ЄС Ted tenders electronic daily, інформаційного сервісу з питань дослідження і розвитку суспільства Cordis. Бібліотека Академії на прохання своїх читачів може замовити публікації про ЄС в електронному книжковому магазині EU Bookshop.

 

Матеріальній базі Академії можуть позаздрити навіть столичні виші. До послуг студентів – три сучасних гуртожитки та гуртожиток-готель «Олімпійський», власна поліклініка, Студентський сквер тощо. Усе тут створено для розвитку фізкультури та спорту: легкоатлетичний манеж, 11 спортивних і тренажерних залів, плавальний басейн, тенісний корт, спортивні майданчики. Справжньою спортивною гордістю не лише Академії, а й всієї України стали студенти вишу – чемпіонка Європи з біатлону, призерка чемпіонату світу 2011 року Віта Семеренко, бронзовий призер чемпіонату світу з біатлону Сергій Седнєв, срібна призерка з лижних гонок Всесвітньої зимової універсіади Марина Анцибор та ін.

 

Отже, зі стін Академії виходять висококваліфіковані фахівці та всебічно розвинуті особистості, на яких завжди є попит на ринку праці.

 

Підготувала Наталія ДАНИЛЕНКО

 

pdf-версія

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка