На главнуюКонкурсы → X ВСЕУКРАИНСКИЙ КОНКУРС «БАНК ГОДА - 2018»

X ВСЕУКРАИНСКИЙ КОНКУРС «БАНК ГОДА - 2018»

10-10 октября 2018
  • ОписаниеПресс – реліз з

Церемонії нагородження лауреатів

X ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

«БАНК РОКУ – 2018»

 

Нагородження та вручення нагороди відбулася на урочистій церемонії 10 жовтня 2018 р. в Університеті банківської справи, м. Київ.

 

Для Міжнародного Фінансового Клубу «БАНКИРЪ» та Університету банківської справи, вже стало доброю традицією нагороджувати кращі банківські установи і ця церемонія нагородження лауреатів X ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «БАНК РОКУ – 2018» не стала винятком – були названі переможці конкурсу «БАНК РОКУ – 2018».

 

Перемога у Конкурсі підтвердила позитивну ділову репутацію, та фінансову стабільність банку, і явилась вагомим аргументом для потенційних і вже існуючих клієнтів в успішному співробітництві з банком, а також підтвердила довіру до банку, та пропонованих їм банківських продуктів і послуг.

Банки, які отримали нагороду, відрізнялися прагненням до постійного професійного вдосконалення за рахунок поліпшення якості обслуговування клієнтів, розвитку ефективних систем управління ризиками та залучення інвестицій. Визначення кращих банківських установ України проходило на основі опитувань українських банків, їх клієнтів, думок авторитетних експертів Національного Банку України, Університету банківської справи, Ліги Страхових Організацій України, Нацкомфінпослуг, рейтингових агенцій, ділових медіа партнерів.

Заявлені претенденти на перемогу оцінювалися виключно на принципах відкритості, прозорості, надійності, ділової репутації та професіоналізму. Ці основні якісні критерії стали базисом для визначення переможців конкурсу.


ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ:

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК» - номінація «ЦИФРОВИЙ БАНКІНГ»

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЮНЕКС БАНК» - номінація «ЛІДЕР З ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ – ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ 2018»

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АТ «БАНК СІЧ» - номінація «ЗА ВЗАЄМНУ ПІДТРИМКУ, ВІДКРИТІСТЬ І ЧЕСНІСТЬ У ВІДНОСИНАХ З КЛІЄНТАМИ»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК ВОСТОК» - номінація «НАЙБІЛЬШ НАДІЙНИЙ БАНК ДЛЯ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ»

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ БАНК» - номінація «НАЙБІЛЬШ НАДІЙНИЙ ТА СТІЙКИЙ БАНК»

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК АЛЬЯНС» - номінація «БАНК З НАЙБІЛЬШОЮ ДИНАМІКОЮ РОСТУ»

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АЙБОКС БАНК» - номінація «БАНК-ЛІДЕР ПО КОМФОРТНОМУ ОБСЛУГОВУВАННЮ КЛІЄНТІВ»

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КРИСТАЛБАНК» - номінація «БАНК №1 ЗА УМОВАМИ ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУВАННЯ 2018»

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БТА БАНК» - номінація «БУТИКОВИЙ» БАНК З ВИСОКИМ РІВНЕМ НАДІЙНОСТІ»

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» - номінація «ЗА УСПІШНУ БІЗНЕС – МОДЕЛЬ РОЗВИТКУ БАНКУ І БАНКІВСЬКОЇ ГРУПИ» - номінація «ЗА ЯКІСНИЙ БАНКІВСЬКИЙ СЕРВІС»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВЕРНУМ БАНК» - номінація «КРАЩИЙ БАНК З НАДАННЯ БАНКІВСЬКИХ ГАРАНТІЙ»

Спеціальним призом «ЗА ЛОЯЛЬНІСТЬ ТА ОБ’ЄКТИВНІСТЬ» від компанії Huawei Enterprise Business in Ukraine, Партнер X ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «БАНК РОКУ – 2018», був нагороджений АТ «БАНК АЛЬЯНС»

Спеціальним призом був нагороджений ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «УНІВЕРСИТЕТ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ»

«ЗА НАЙКРАЩУ ДИСТАНЦІЙНУ ПРОГРАМУ ПІДГОТОВКИ ПРОФЕСІЙНИХ БАНКІРІВ»


 

Ми всіх вітаємо і бажаємо успіхів в банківському бізнесі.

С Повагою!

 

Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ» (Online журнал «БАНКИРЪ»)

Тел.: +38 (067) 501-01-66 | +38 (050) 523-56-46

E-mail.: bankir@banksinfo.kiev.ua | Сайт: www.banksinfo.kiev.ua 

 
 
 


Подать заявку на участие
Стать партнером мероприятия
Подписаться на журнал "БанкирЪ"
 
Новости мероприятия
15/10 2018
В нынешних непростых экономических условиях, на фоне пристального внимания к коммерческим банкам со стороны Регулятора, ужесточения требований к их финансовому состоянию и репутации, МФ Клуб «БАНКИРЪ» (Online журнал "Банкиръ") предлагает утвердить позиции динамичной и успешно развивающейся банковской структуры на финансово-кредитном рынке Украины. Для чего приглашает банковские учреждения принять... Читать подробнее

10/10 2018
ПриватБанк є одним з найбільш інноваційних банків світу. Наприклад, понад десять років тому банк став одним з перших у світі, що почав використовувати одноразові SMS–паролі. До останніх інновацій, які отримали визнання в цілому світі, належать такі продукти, як платіжний міні–термінал, вхід в Інтернет–банкінг через QR–код, онлайн–інкасація, а також десятки різноманітних мобільних додатків.... Читать подробнее

10/10 2018
АТ «ЮНЕКС БАНК» – універсальний банк, який працює на ринку України з 1993 року. З початку своєї діяльності банк співпрацює з великими корпораціями у центральних та промислових регіонах країни, а з 2017 року також активно розвиває роздрібний бізнес: кредитування фізичних осіб, карткові продукти та онлайн–сервіси. Банк пропонує широкий спектр сучасних банківських продуктів та послуг для юридичних і фізичних осіб, відкриває нові точки продажів – зараз мережа банку налічує 23 відділення та понад 30 точок продажів, таким чином банк представлений у 34 містах України.... Читать подробнее

10/10 2018
Пріоритетними напрямами діяльності банку є обслуговування середнього корпоративного та малого бізнесу, розвиток мережі відділень, а також платіжних терміналів... Читать подробнее

10/10 2018
Своє головне завдання «БАНК ВОСТОК» бачить у максимальному задоволенні фінансових запитів своєї аудиторії. Клієнти Банку – це люди, чиї головні цінності – добробут їхніх родин та професійний успіх. Основні переваги Банку – мобільність і гнучкість, вміння швидко надати необхідну клієнтові послугу та готовність зустрітися з клієнтом на тому рівні, який дозволить вирішити проблему оперативно... Читать подробнее


 

--


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка