На главнуюНовости → З 2014 року державні казначейські зобов’язання можна буде придбати у комерційних банках

З 2014 року державні казначейські зобов’язання можна буде придбати у комерційних банках

01/11 2013

197 млн дол. надійшло в державний бюджет від розміщення казначейських зобов’язань серій А та Б, кожна з яких випущена обсягом по 100 млн. дол. США, - повідомила в ефірі телеканалу БТБ директор Департаменту боргової та міжнародної фінансової політики Міністерства фінансів України Галина Пахачук.


Вона зазначила, що цього року за державними казначейськими зобов’язаннями вже відбулося дві виплати відсотків. Найбільше цінних паперів, за її словами, купили мешканці Києва та Київської області, Донецька, Харкова, Криму.


Пахачук нагадала, що з нового року буде здійснено емісію казначейських зобов’язань у гривні. Цим, за її словами, Мінфін розширить лінійку фінансових інструментів, аби у громадян був вибір: в якій валюті інвестувати. «Визначили відповідно на сьогодні номінальну вартість – це 5 тисяч і 10 тисяч гривень», - додала Г.Пахачук і пояснила, що така номінальна вартість визначена після аналізу середніх залишків за депозитами в банківській системі для зручності оперування.


Вона додала, що 2014 року буде здійснена емісія цінних паперів на 1 млрд 600 млн грн. у доларах США та на 1 млрд гривень у національній валюті. «Це якби така програма мінімум», - додала вона, - якщо буде хороший попит, то буде дорозміщення».


Вона також повідомила, що з наступного року ДКЗ можна буде придбати не лише у відділеннях Ощадбанку, - перелік агентів буде розширено, і до нього додадуться комерційні банки.

За інформацією Мінфіну, зараз розробляється новий дизайн казначейського зобов’язання.

Джерело: Телеканал БТБ

 

 

--


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка