На главнуюНовости → З 2014 року державні казначейські зобов’язання можна буде придбати у комерційних банках

З 2014 року державні казначейські зобов’язання можна буде придбати у комерційних банках

01/11 2013

197 млн дол. надійшло в державний бюджет від розміщення казначейських зобов’язань серій А та Б, кожна з яких випущена обсягом по 100 млн. дол. США, - повідомила в ефірі телеканалу БТБ директор Департаменту боргової та міжнародної фінансової політики Міністерства фінансів України Галина Пахачук.


Вона зазначила, що цього року за державними казначейськими зобов’язаннями вже відбулося дві виплати відсотків. Найбільше цінних паперів, за її словами, купили мешканці Києва та Київської області, Донецька, Харкова, Криму.


Пахачук нагадала, що з нового року буде здійснено емісію казначейських зобов’язань у гривні. Цим, за її словами, Мінфін розширить лінійку фінансових інструментів, аби у громадян був вибір: в якій валюті інвестувати. «Визначили відповідно на сьогодні номінальну вартість – це 5 тисяч і 10 тисяч гривень», - додала Г.Пахачук і пояснила, що така номінальна вартість визначена після аналізу середніх залишків за депозитами в банківській системі для зручності оперування.


Вона додала, що 2014 року буде здійснена емісія цінних паперів на 1 млрд 600 млн грн. у доларах США та на 1 млрд гривень у національній валюті. «Це якби така програма мінімум», - додала вона, - якщо буде хороший попит, то буде дорозміщення».


Вона також повідомила, що з наступного року ДКЗ можна буде придбати не лише у відділеннях Ощадбанку, - перелік агентів буде розширено, і до нього додадуться комерційні банки.

За інформацією Мінфіну, зараз розробляється новий дизайн казначейського зобов’язання.

Джерело: Телеканал БТБ

 

ФИНАНСОВЫЙ И ФОНДОВЫЙ РЫНОК

График мероприятий
3 октября в АККО Интернешнл. Регистрация на https://expo.muk.ua


MUK Security HUB

Приглашаем вас посетить специальную конференцию Security HUB в рамках выставки MUK EXPO, которая пройдет в Киеве 3 октября 2018г. В ней примут участие с докладами эксперты компаний – мировых лидеров в сфере ИТ: Cisco, Check Point, Fortinet, Microsoft, Penta Security, Veeam и др.
Ключевой темой станет доклад «Отчет по кибербезопасности за 2018 год: что скрывается за последними атаками» от Андреаса Шобера, менеджера Cisco по направлению кибербезопасности в странах Восточной Европы.
Также, во время Security HUB вы узнаете, как работают охотники за хакерами, как обезопасить Большие Данные, почему важна безопасность веб-приложений, о задачах GDPR и Дня "0", об облачных решениях интеллектуальной безопасности, о том, как защитить корпоративную электронную почту, и многом другом.
Регистрируйтесь на https://expo.muk.ua/#form и приходите!
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.:       (044) 393-04-03
              (067) 501-01-66
              (050) 523-56-46

e-mail: bank@banksinfo.kiev.ua

 

   Юридическая поддержка