На главнуюНовости → З початку року МТСБУ виплатило понад 4 млн. грн. за пільгові категорії громадян України

З початку року МТСБУ виплатило понад 4 млн. грн. за пільгові категорії громадян України

Моторне (транспортне) страхове бюро України за період з 01 січня по 30 вересня 2012р. здійснило регламентні виплати з Фонду захисту потерпілих у ДТП, у яких винуватцями стали учасники бойових дій, інваліди I групи та інваліди війни, у розмірі 4.170.000 грн.

 

Згідно із Законом України про ОСЦПВВНТЗ учасники бойових дій та інваліди війни, що визначені законом, інваліди I групи, які особисто керують належними їм транспортними засобами, а також особи, що керують транспортним засобом, належним інваліду I групи, у його присутності, звільняються від обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності на території України. Відшкодування збитків від дорожньо-транспортної пригоди, винуватцями якої є вищезазначені особи, здійснює Моторне (транспортне) страхове бюро України.

 

За 9 місяців 2012 року МТСБУ здійснило регламентні виплати за 284 справами у розмірі 4.170.000 грн. Левову частку становлять виплати потерпілим у ДТП, в яких винуватцями є учасники бойових дій та інваліди війни, що склали близько 3 млн. грн. та 1 млн. грн. відповідно.

 

Генеральний директор Моторного бюро Борис Візіров зазначає: «На відміну від подібних організацій  країн Західної Європи Моторне (транспортне) страхове бюро України здійснює виплати за пільгові категорії громадян України, надаючи їм таким чином соціальний захист».

 

За словами керівника МТСБУ, це ще раз підтверджує важливу соціальну функцію страхування автоцивільної відповідальності в Україні.

 

Джерело: МТСБУ

 

 

 

--


---
График мероприятий

 


 -
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка