На главнуюВыпуски журнала → Захист даних як основа успіху сучасного бізнес-простору

Захист даних як основа успіху сучасного бізнес-просторуЗахист даних – один з головних пріоритетів для багатьох організацій. У банківській сфері, втрата даних є особливо актуальним ризиком, в першу чергу у зв’язку із загрозою програм-вимагачів. На сьогодні це зловмисне ПЗ існує у формі вимагача як послуги (RaaS) - складної та високоефективної системи. Водночас, кібератаки стають дедалі більш організованими та зосередженими на бізнесах здатних сплатити викуп, що робить фінансовий сектор привабливою мішенню.

Крім того, банківський сектор є одним з найбільш суворо регульованих у питаннях захисту інформації, що ускладнює наслідки успішної атаки. Інакше кажучи, захист від програм-вимагачів має бути пріоритетним напрямком як для швидкого відновлення після збою, так і для уникнення негативних наслідків втрати даних.

Захист даних від програм вимагачів

NAKIVO Backup & Replication - повнофункціональне рішення для захисту даних у віртуальних, фізичних, хмарних та SaaS середовищах, а також надійного відновлення даних заблокованих програмами-вимагачами. Набір інструментів для резервного копіювання (бекапу) та відновлення даних дозволяє створювати регулярні копії, забезпечуючи цілісність даних. Копії можуть бути використані як для повного відновлення після ураження шифрувальниками, а також для пошуку та відновлення критичних бізнес-даних.

NAKIVO Backup & Replication містить ряд функцій які забезпечують відповідність кращим практикам із захисту даних. Зокрема, резервні копії захищені від програм-вимагачів за допомогою незмінного репозиторія та підтримки Amazon S3 Object Lock. NAKIVO Backup & Replication також підтримує інкрементне копіювання та можливість зберігати резервні копії на різних носіях, завдяки чому зменшується навантаження на систему та збільшуються шанси виконати відновлення інформації після шифрування.

Переваги NAKIVO Backup & Replication

Наразі відновлення заблокованих даних з резервної копії є найдієвішим способом протидії програмам-вимагачам, оскільки сплата викупу не гарантує успішного відновлення даних. Разом з тим, NAKIVO Backup & Replication має ряд інших переваг для організацій.

По-перше, вчасно та послідовно зарезервовані дані пришвидшують відновлення після збоїв обладнання, помилок у програмному забезпеченні та випадкової втрати даних. У окремих випадках, резервне відновлення також допомагає уникнути додаткових витрат – наприклад, відшкодування внаслідок порушення Угоди про рівень послуг (SLA).

По-друге, резервні копії можуть виступати як архів даних про активність компанії. Такі архівні дані зручні в обробці та можуть зберігатися упродовж тривалого часу, зокрема для ведення звітності чи забезпечення відповідності законам і стандартам. Таким чином, резервне копіювання даних зміцнює безперервність критичних процесів та мінімізує ризики пов’язані з катастрофами чи діяльністю зловмисників.

Про NAKIVO

NAKIVO Backup & Replication розроблено NAKIVO, компанією з глибоким досвідом у сфері захисту даних та широким колом партнерів у 151 країні світу. Головна мета компанії - створити просте, доступне і ефективне рішення захисту даних яке б відповідало потребам та вимогам сучасного бізнес простору. Із 22 кварталами економічного зростання, довірою більш ніж 18,000 клієнтів та високих оцінках якості від онлайн-спільноти, NAKIVO пропонує високий рівень захисту для фізичних, віртуальних, хмарних та SaaS середовищ для організацій.


Редакція МФ Клубу «БАНКИРЪ»

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка