На главнуюВыпуски журнала → Закарпатський КОМІНВЕСТБАНК отримав чергову нагороду.

Закарпатський КОМІНВЕСТБАНК отримав чергову нагороду.

Цього року міжнародний фінансовий клуб «Банкиръ» спільно з Університетом банківської справи проводив вже традиційний, щорічний  ІХ Всеукраїнський конкурс «БАНК РОКУ 2017».

 

Для визначення банків-переможців враховувалися якісні показники, відкритість та доступність інформації, виконання вимог регулятора, міжнародні стандарти якості, аудиторські показники, ефективність менеджменту, співпраця зі ЗМІ тощо.

За результатами конкурсу закарпатський КОМІНВЕСТБАНК став переможцем в номінації «КРАЩИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ БАНК». 

 

Ця нагорода стала результатом плідної професійної праці колективу банку та ще раз підтвердила його ділову репутацію та фінансову стабільність, відкритість та прозорість ведення банківської справи.

 

 Голова правління -  Мирослав Гісем.

«Нагорода такого рівня - це важливий мотиватор для нас і аргумент для наших партнерів та клієнтів, особливо у ці часи реформування банківської системи. КОМІНВЕСТБАНК успішно пройшов усі перевірки Національного банку України, діагностичне обстеження  Банку, перевірку Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та подолав усі виклики сучасної банківської сфери. Для нас важливо, що КОМІНВЕСТБАНК підтвердив репутацію надійного, стабільного та успішного Банку», – наголошує Голова правління, Мирослав Гісем.

 

До слова, вже на 1 липня 2017 року акціонери КОМІНВЕСТБАНКУ повною мірою виконали свої зобов’язання та збільшили статутний капітал Банку до 250 млн. грн.  За таких умов, окрім виконання вимог Закону України «Про банки і банківську діяльність», Банк матиме можливість збільшити обсяги кредитування, запровадити нові продукти, здійснити вкладення в інноваційні технології.

 

Комплексна програма КОМІНВЕСТБАНКУ на найближчі роки містить амбітні плани щодо збільшення своєї частини на банківському ринку, впровадження нових продуктів із застосуванням ІТ-технологій, відкриття представництва за кордоном.

 

За роки своєї діяльності, закарпатський банк отримав багато нагород і подяк. Кожна з них займає особливе місце, оскільки свідчить про пророблену роботу, вкладену працю, а інколи, й емоції.

Як переконує Голова правління «КОМІНВЕСТБАНКУ» саме професійний колектив працівників є основною гордістю Банку. Без нього будь-яка формула успіху стане програшем і зазнає фіаско. Основне кредо команди однодумців – «Чесність і правдивість – не підкупні та не мають ціни».

 

Довідка:

Цього року єдиний закарпатський КОМІНВЕСТБАНК святкує 25-ту річницю. Відділення КОМІНВЕСТБАНКу представлені у кожному районі Закарпатської області. Крім того, мережа банку активно функціонує і за межами Закарпаття, в Києві, Львові Одесі та Дніпрі.

 

Редакция журнала «Банкиръ».

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка