На главнуюНовости → Запрошуємо 10 червня до Одеси на фінансово-правову конференцію для ІТ-компаній FEATIT: Finance, Economy, Analytics of Software Business

Запрошуємо 10 червня до Одеси на фінансово-правову конференцію для ІТ-компаній FEATIT: Finance, Economy, Analytics of Software Business

24/05 2016
В умовах економічної кризи фокус інтересів ІТ-компаній зосереджується на підвищенні ефективності бізнесу та враховує багаточисленні нововведення (дерегуляція бізнесу, законодавчі зміни, тощо), особливої важливості набуває саме аспект управління фінансами в ІТ-компанії. Організатор конференції – Асоціація «ІТ України», провідне об’єднання компаній з розробки ПЗ в Україні.  

На заході ми будемо спілкуватися про актуальні питання впливу фінансових тенденцій на галузь Software Development; макроекономічні умови, що впливають на ефективну діяльність ІТ-компаній; стратегії, сценарії та інструменти роботи з фінансовими установами; методи побудови ефективної взаємодії CFO та СЕО, а також взаємозв’язки CFO + Sale, CFO + HR.
 

Ключові теми Конференції:

ІТ-компанія як інвестиція: задачі інвесторів, власників та CFO; що шукають на українському ІТ-ринку інвестфонди та на яких умовах інвестують в ІТ-бізнес; попит на ІТ компанії – чи довго це триватиме; як визначається вартість ІТ-компанії (клієнти, активи, компетенції);
Оцінка ефективності виділення коштів на проекти компанії. ROI в ІТ-бізнесі: методики розрахунку ROI проектів в ІТ, порівняння ІТ-проектів з точки зору різних цілей та стратегій компанії; аналіз та прогнозування проектної діяльності – побудова стійкої та зручної структури в різних локаціях;
Ефективність фінансової функції в ІТ-компанії: як ефективно побудувати взаємодію з колегами і контрагентами та побудувати ефективну роботу фінансової служби; як побудувати ефективну взаємодію CFO та СЕО, а також взаємозв’язки CFO + Sale, CFO + HR; як оцінити наскільки добре працюють фінансисти в компанії; CFO і акціонери – система взаємодії. Ефективність роботи ІТ-компанії та яка фінансова аналітика потрібна ІТ компанії сьогодні.

Перші спікери та теми вже на сайті Конференції.

Вартість участі в конференції: при оплаті до 25  травня – 90$ за курсом НБУ (для не IT-компаній - 110 $ за курсом НБУ). Для членів ІТ-кластера знижка в розмірі 20%. Для учасників Асоціації знижка в розмірі 40%. На другого учасника конференції знижка в розмірі 20%.
Знижки не сумуються!

Місце проведення:
 м.Одеса, Отель "Портофіно", http://portofino-club.com/
Ми вже готуємо дещо особливе! Сонячний настрій гарантуємо! 

Пакуйте валізи та ловіть свою фінансову хвилю! 
 

ФИНАНСОВЫЙ И ФОНДОВЫЙ РЫНОК

График мероприятийФИНАНСИРОВАНИЕ МАЛОГО И СРЕДНЕГО АГРОБИЗНЕСА В УКРАИНЕ. МОБИЛЬНЫЙ БИЗНЕС. ЭЛЕКТРОННЫЙ ДОГОВОР. АУКЦИОНЫ, ТЕНДЕРЫ.

Агроконференция. «ЗЕМЕЛЬНЫЕ ОТНОШЕНИЯ И ВЕДЕНИЕ АГРОБИЗНЕСА В УКРАИНЕ: ПЕРСПЕКТИВЫ, ПРОБЛЕМЫ, РЕШЕНИЯ»

ИТОГИ АГРОПРОМЫШЛЕННОГО ФОРУМА «СОВРЕМЕННЫЕ ФИНАНСОВЫЕ МЕХАНИЗМЫ ДЛЯ УКРАИНСКОГО АГРОПРОИЗВОДИТЕЛЯ И ПОСТАВЩИКА: ПРОБЛЕМЫ И РЕШЕНИЯ»

ПІДСУМКИ РОБОТИ ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «НОВИЙ УРОЖАЙ-2017: ЕФЕКТИВНІ ІНСТРУМЕНТИ ФІНАНСУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ»

ПІДСУМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ «АГРОБІЗНЕС-2017: ІНСТРУМЕНТИ ФІНАНСУВАННЯ, ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ОЦІНКА ТА УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ»  

Итоги  VIII Всеукраинского конкурса "банк года - 2016"

Итоги х юбилейного всеукраинского конкурса "страховая компания года - 2016"

VIII Всеукраинский конкурс 

"Банк года - 2016" 

Х Юбилейный Всеукраинский конкурс

«СТРАХОВАЯ КОМПАНИЯ ГОДА – 2016» 
Конференция "Агробизнес-2017" 

Награждение победителей конкурса 
"БАНК ГОДА - 2016"


VIII ВСЕУКРАИНСКИЙ КОНКУРС
"БАНК ГОДА-2016"
 


Инвестиционная привлекательность и 
перспективы финансовой системы
Украины в условиях евроинтеграции
II Международная конференция "THE
FUTURE 
OF DIGITAL BANKING – 2015".
Part 1:Part 2:
Банк года - 2015. Часть 1: Часть 2:
Видеоинтервью c V Международной
конференции "Новые тренды безопасности":

Видеоинтервью c I Международной
конференции "Digital Bank - 2015":


БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:
ул. Приорская, 21, офис 403 
Киев, 04114

тел.:       (044) 393-04-03
              (067) 501-01-66
              (050) 523-56-46

e-mail: bank@banksinfo.kiev.ua