На главнуюНовости → Запроваджено електронний документообіг між банками та їх клієнтами під час купівлі та перерахування валюти

Запроваджено електронний документообіг між банками та їх клієнтами під час купівлі та перерахування валюти

Запроваджено електронний документообіг між банками та їх клієнтами під час купівлі та перерахування валюти
 Національний банк України надав можливість банкам та їх клієнтам застосовувати сучасні комунікаційні технології та електронні документи, копії документів в електронній формі під час купівлі та перерахування іноземної валюти.

По-перше, уповноважені банки зможуть здійснювати купівлю, обмін та перерахування іноземної валюти для клієнтів на підставі не лишеоригиналів документів, як було раніше, а й їх копій. При цьому як оригінали, так і копії документів клієнти зможуть подавати до банку і в електронній, і в паперовій формі на власний розсуд.

Копії документів в електронній формі будуть створюватися клієнтом шляхом сканування з оригіналу документа на паперовому носії інформації, засвідчуватися електронним цифровим підписом та подаватися до банку засобами програмно-технічного комплексу "клієнт-банк", "клієнт-Інтернет-банк" тощо.

Вимога до подання лише оригіналів зберігається виключно стосовно документів про джерела походження гривні для фізичних осіб-нерезидентів.

По-друге, банки зможуть не проставляти відмітки на оригіналах документів, на підставі яких була куплена або переказана іноземна валюта, та на копіях цих документів. Натомість, банки будуть самостійно здійснювати контроль за обсягами купленої іноземної валюти та визначати порядок його проведення.

Для банків такі рішення дозволять прискорити обслуговування клієнтів під час проведення валютних операцій за їх дорученням, автоматизувати процеси обробки та зберігання документів. Для їх клієнтів це спростить процес надання необхідних документів для купівлі та перерахування іноземної валюти.

Источник: bank.gov.ua

 График мероприятий
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (044) 393-04-03 (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайт :
www.DC.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Юридическая поддержка