На главнуюВыпуски журнала → Заряна Ківак, IBOX Bank: Ми постійно розширюємо можливості для своїх клієнтів

Заряна Ківак, IBOX Bank: Ми постійно розширюємо можливості для своїх клієнтів


Ківак Зоряна Вікторівна - виконуюча обов’язки Голови Правління, АТ «АЙБОКС БАНК» Ківак Зоряна Вікторівна - виконуюча обов’язки Голови Правління, АТ «АЙБОКС БАНК»

28 жовтня пройшла урочиста церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Банк року-2020» під егідою міжнародного фінансового клубу «БАНКИРЪ». Український комерційний банк IBOX Bank став володарем номінації «Кращий транзакційний банк» 2020.

Про шляхи до визнання та успіху банку на ринку, як і про нові можливості для розвитку та новаторські клієнтські рішення в умовах пандемії ми поговорили з виконуючою обов’язки голови правління IBOX Bank Заряною Ківак.

Що стало запорукою успіху банку в номінації, в якій ви стали кращими? Що було зроблено? Які у вас є конкурентні переваги?

Заряна Ківак: Запорука успіху – в першу чергу в реалізації нової стратегії банку, в якій був обраний курс на транзакційний банк. Це визначає наші подальші дії і каже, були вони успішні чи ні.

Транзакційний бізнес, різнобічне обслуговування грошових потоків фізичних осіб – давно стало специфікою і одним з провідних напрямків IBOX банку. Ми постійно розширюємо можливості для своїх клієнтів.

У травні 2020 року ми стали принципальним членом МПС MasterCard, активно обслуговуємо карти VISA. Ведемо велику роботу в напрямку розвитку інтернет-еквайрингу, який потрібен ринку, вигідний для мерчанта і зручний для покупця. Найближчим часом «вийде в світ» сучасний застосунок Банку.

У ньому будуть зосереджені всі інноваційні інструменти віддаленого обслуговування клієнта, а також кращі практики налаштувань користувацького інтерфейсу і максимально швидкий та зручний доступ до усіх фінансових продуктів Банку.

Ми налагодили успішну роботу зі стратегічними партнерами Банку, включаючи Vodafone Україна, Київстар та Lifecell, а також з лідерами платіжного ринку: EasySoft, Sistema, City24, iBox і LeoGaming. Довгострокове співробітництво на взаємовигідних умовах по успішних проектах – наш головний успіх, який ми плануємо розвивати надалі.

Назвіть вектор роботи, в якому ви б хотіли стати кращими в наступному році? Які на нього плани в цілому?

Заряна Ківак: Ми хочемо і далі розвиватися як транзакційний банк, виконуючи нашу стратегію. Зовсім скоро ми запустимо свій еквайринг, тому наші можливості по роботі з партнерами виростуть. На підході також альфа-версія мобільного застосунку. Крім того, ми будемо посилювати співпрацю з термінальними мережами.

Як вам вдалося мобілізувати роботу команди в період пандемії, щоб досягти результатів?

Заряна Ківак: Бізнес – в тому числі і банки – не мали вибору: або мобілізуватися, або припинити діяльність. На щастя, процеси розвитку віддаленої роботи та діджиталізації проходили б в IBOX Bank незалежно від пандемії.

В цілому, сьогодні «віддалений режим роботи» – це не радикальний крок. Наш Банк легко перейшов на такий формат роботи. Ми не один рік вибудовували культуру і процеси таким чином, щоб співробітники Банку, перебуваючи більшу частину часу в роз’їздах (на зустрічах з клієнтами, на інспекціях, на самих заходах) могли продовжувати працювати «в полі» без найменшого зниження ефективності. Більша частина відповідних технічних можливостей для віддаленої роботи у нас вже була.

Досвід останніх місяців показав, що ряд позицій можуть не вимагати постійної присутності на робочому місці, і ми вже розглядаємо організацію частково віддаленої роботи, якщо у співробітників буде таке бажання. Оскільки вихід в офлайн буде плавний, хвилеподібний, то виявляться патерни, які дозволять відрегулювати нові практики.

Найчастіше онлайн-інструменти працюють навіть ефективніше, ніж оффлайн. Завдяки пандемії ми переконалися, що певні завдання не просто можна, а потрібно виводити на віддалений формат – це підвищує ефективність.

Крім того, коронакриза стала тим необхідним драйвером бізнесу для того, щоб почати працювати максимально інтенсивно, а не просто йти по наміченому плану. В якійсь мірі це було корисно і для партнерів, і для Айбокс Банку: ефективність зросла, а результати говорять самі за себе.

Як ви оціните 2020 рік у контексті українського фінсектора? Чому він навчив?

Заряна Ківак: Складнощі, що дають можливості. 2020 рік навчив нас, що до будь-якої проблеми є нестандартний підхід, потрібно лише мислити достатньо широко. Але цей рік не унікальний, а коронавірус не зникне 1 січня 2021 року. Пандемія навчила нас гнучкості мислення та швидкій реакції на зміни. А це корисна навичка.

Яких сервісів/технологій бракує українському фінтеху? Де його зони розвитку?

Заряна Ківак: Зараз дуже багато «шуму» і розмов навколо необанків: ситуація на ринку, з одного боку, поставила традиційні банки перед фактом змін. З іншого ж – дала можливість навіть невеликому банку швидко та ефективно працювати з великою кількістю клієнтів. Від базового фінансового менеджменту до просунутого функціоналу – таким буде наш шлях розвитку.

Якщо говорити про більш «приземлені» речі, то, я б відзначила відкриту можливість отримувати нових клієнтів для Банку прямо в онлайні, не виходячи з дому, «зустрівшись» з ним на просторах інтернету. Це абсолютно новий виток в українському банкінгу, широкі можливості для клієнтів та їх обслуговування.

 
БАНКИ СНГ, Балтии, Грузии
G
M
T
Звуковая функция ограничена 200 символами
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

тел.: (067) 501-01-66 (050) 523-56-46
e-mail:
bank@banksinfo.kiev.ua
Сайты:
www.DC.banksinfo.kiev.ua
http://digital-world.banksinfo.kiev.ua
Официальный сайт:
www.banksinfo.kiev.ua
Страница Facebook:
www.facebook.com/bankir.magazine
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/club-bankir
Юридическая поддержка